Az UCLA és a Gonzaga hihetetlenül egyezik, Jalen Suggs ragyog Gonzagáért

Milyen Filmet Kell Látni?

Az UCLA történelmi bajnokságának vége azzal, hogy Gonzaga megverte őket Jalen Suggs zümmögő-verő a hosszabbításban ezen a vasárnapon.

Az első helyen kiemelt Gonzaga az UCLA-val került szembe az NCAA-torna elődöntőjében a Lucas Oil Stadionban.

Míg Gonzaga a torna során a legmagasabb rangú csapatként lépett pályára.

Hasonlóképpen, az UCLA csapatként lépett be a bíróságra, hogy bekerüljön a négyes döntőbe az első 2008 óta.

Mindkettő mérkőzést adott az NCAA-nak, hogy emlékezzen mindkettő fej-fej mellett haladására az alapszakasz során.

Az UCLA Gonzagára esik az OT-i hangjelzőn

Az UCLA Gonzagára esik az OT hangjelzőjénél (forrás: latimes.com )

Következésképpen a hosszabbításba lépő meccs és Gonzaga megnyerte a mérkőzést 93-90-re az UCLA ellen.

Versenyes mérkőzés az utolsó másodpercekig.

Az UCLA erősen kezdett, gólt szerzett a játék nyitó birtokában, és a játék során továbbra is nyitott jumpereket ütött.

A túloldalon a gonzagai Joel Ayayi megszerezte az első hét pontját, és a nyitó 20 percben 16 játékot ért el.

Ehhez hasonlóan Johnny Juzang vezette a lövést az UCLA számára, a szünet előtt 6-8 mezőnykísérleten 15 ponttal 15 pontot szerzett.

JohnnyJuzang az összes második helyen végzett (137) a @UCLAMBB-nél a férfiaknál

JohnnyJuzang az összes második helyen végzett (137) az @UCLAMBB számára a férfi NCAA-ban (forrás: twitter.com )

Az első félidő szoros pontozással zárul, mivel mindkét csapat elkészítette a kosarakat, és egyik sem okozott nagy különbséget.

A mérkőzés első felében Gonzaga 45–44-re vezetett, csak egy pontkülönbséggel.

Ahogy beléptek a második félidőre, úgy tűnt, hogy Zags átveszi a vezetést, amikor némi elválasztást kaptak.

mennyit keres ryan garcia

Átmenetileg még az árbevételt és a gólszerzést is kényszerítették, és tíz perc elõtt hétpontos elõnyt szereztek.

De az UCLA-t megmászta, méghozzá visszafelé, hihetetlenül lenyűgöző lövésekkel döntetlenné tette a játékot, és néhány perc múlva végül visszavette a vezetést.

A szabályozás hátralévő négy percében a két csapat még mindig eredményeket cserélt. Gonzaga hihetetlen játéka tette a 2. félidő csúcspontját.

Suggs Cody Riley blokkja Drew Timme átmeneti üteméhez vezetett a szabályozás végén, és segített egy extra munkamenetbe küldeni a játékot.

Ezt követően az UCLA 37 pontot szerzett a 2. félidőben, Gonzaga pedig 36 pontot szerzett.

Következésképpen mindkettő hosszabbításba lép, holtversenyben 81-es.

hány éves a jaromir jagr hokis

Izgalmas túlórás zümmögő-verő Gonzaga Suggs.

A hosszabbítás szabályozásában a gonzagai center Drew Timme hat gyors pontot tett a nyitó két perc hosszabbításban.

Gonzagát azonban csak két pont vezette, amikor az UCLA-s Juzang tíz másodpercnél kevesebb játékidővel a peremhez hajtott.

Következésképpen visszavágással kötötte le a játékot, de a pontszáma csak Suggs színpadát jelentette.

Amikor Jalen Suggs a hangjelzőnél egy 40 lábasban bankolt, hogy Gonzaga 93-90 túlórás győzelmet szerezzen az U.C.L.A. felett.

De Suggs hősi lövése elvitte a veretlen Bulldogokat a második országos bajnokságba.

Jalen Suggs

Jalen Suggs zümmögője Gonzagának nyer (forrás: theguardian.com )

Juzang 29 ponttal végzett a Bruins vezetésével, míg Jaime Jaquez 19 pontot esett.

Kimentünk harcba mondta Juzang. Kimentünk, nincs jobb út, nincs megbánás. Mindenki az utolsó játékig harcolt, és az utolsó lövés az utolsó lövés.

Hasonlóképpen, Tyger Campbell 17, Cody Riley pedig 14 ponttal és 10 lepattanóval duplázott.

Eközben a Gonzaga számára Drew Timme 25, Joel Ayayi 22 pontot szerzett.

Hasonlóképpen Jalen Suggs 16 pontot ejtett, őt Corey Kispert követte, aki 15 pontot szerzett.

Gonzaga Bulldogs Gonzaga (31-0) megkísérli az első veretlen nemzeti bajnokságot.

A 2. helyen kiemelt Baylor Bears-szel (27-2) kell találkozniuk az NCAA hétfő esti bajnokságában.

Jalen Suggs Buzzer Beater feltörte a Twittert.

Csak arra gondoltam, hogy ’kérem, kérem, menjen be’, nem akarok újabb túlórára menni - mondta Suggs.

Őrült.mondta Suggs. Ismét, mint mondtam, hogy valóban átéljem ezt a pillanatot - ó, istenem. Jelenleg megbotlok.

Még mindig nem hiszem el. Csak reggel kezd be.

mennyi pénzt keres Jeff Gordon

Amikor Jalen Suggs elkészítette a 40 méteres lövést, megszerezte Kobe Bryant és Dwyane Wade pillanat.

Mindig is fel akartam futni az asztalra [egy játékgyőztes után], mint Kobe vagy D-Wade - mondta Suggs.

A játék egészében sokan felhívták a figyelmet az NBA és a sport világában.

Nem csak a játék került a címlapra, de a Suggs-féle zümmögő is nagy visszhangot kapott az NBA-től.

Ahol a Twitteren mindenki közzétette reakcióját a játékra és Jalen játékgyőztes lövésére.

Az olyan NBA-sztárjátékosok, mint Lebron James, Jamal Murray, Trae young, és még Magic Johnson gazda terme sem tudták megállni, hogy ne mutassák fel izgalmukat.

Az NBA játékosai reagálnak az UCLA és Gonzaga négyes döntőjére.

Először Lebron James a Twitteren keresztül mutatta be reakcióját a játékra.

Ezt követően megdicsérte Jalen Suggst hihetetlen lövéséért.

Az NBA és a Hall of Famer egyik legnagyobb játékosa, Magic Johnson a Twittert is megdicsérte a hihetetlen meccsért.

Jamal Murray, Trae Young, Isaiah Thomas szintén lenyűgözte a játékot, és kifejezte a Twitteren.

Az NBA-ben szereplő Gonzaga játékosai el voltak ragadtatva a lenyűgöző befejezéstől, és kifejezték izgatottságukat, amikor látták, hogy a Bulldogs legyőzte az UCLA-t a Final Fourban.

És folytassa veretlen szezonját, és irány a döntő.

Brandon Clarke számára ez volt a legjobb játék.

Eközben a volt UCLA Bruins a Twitteren is megjelent, kifejezve hitetlenségét a befejezés iránt.

Kevin Love, a Cleveland Cavaliers támadója, aki 2008-ban az UCLA utolsó négyes csapatában játszott, hitetlenkedett.

Az UCLA és Gonzaga mérkőzése a 2021-es NCAA-torna egyik legnagyobb és legizgalmasabb mérkőzése volt.

Az első helyen kiemelt Gonzaga most kedden a második helyen álló Baylorral néz szembe a címért.