A Trail Blazers 2-2-re holtversenyben a Nuggets csapatával

Milyen Filmet Kell Látni?

A Portland Trail Blazers a 4. játékért a Moda Centerben találkozott a Denver Nuggetsszel, miután az előző két meccsen vereséget szenvedett a Nuggets ellen.

A Blazers szombat este 115-95-re legyőzte a Nuggets csapatát.

A győzelemmel a Blazers 2-2-es sorozatot egyenlített ki Norman Powell ragyogó lövése mögött.

A Blazers alacsonyabb pontszámú éjszakát játszott kulcsjátékosától, Damian Lillardtól, de Powell és más Blazers játékosok fokozásával a Blazers győzelmet hozott.

Normannak a meccs egyik legjobb éjszakai pontszerző pontszerző pontja volt.

Eközben Carmelo Anthony a győzelemmel ünnepelte születésnapját.

Másrészt Nikola Jokic vezette a Nuggets csapatát, és az idei szezonban az egyik legrosszabb pontszámmal végzett.

A Blazers vezetéssel kezdett az első negyedben, és a játék során uralta a Nuggetet, és végül győzelemmel fejezte be az éjszakát.

A Portland erősen kezdett az első negyedévben.

Norman Powell egy elrendezést szerzett a Blazers játékának megkezdéséhez.

Michael Porter Jr elvesztette a labdát Powell előtt, ennek eredményeként Powell újabb vödröt kapott a túloldalon, és négypontos vezetést szerzett a Blazers számára.

Ezután Jusuf Nurkic 6–0-s menethez vezetett, és több mint egy percet tett a negyedbe.

Austin Rivers végül egy vödröt szerzett a rögöknek a hárompontos vonal mögül.

Ezt követően Aaron Gordan ledobott egy újabb vödröt. Facundo Campazzo egy passzért ugrott Nikola Jokic elé, ezzel egy pontra csökkentette az előnyt.

Ezután Powell elejtett egy hárompontost, ezzel ismét növelve az előnyt. Austin Rivers válaszolt vissza egy hárompontossal is.

Ezután CJ McCollum dobott egy hárompontost Powell passzára.

Michael Porter ifj. Egy jobbhátvéd elejtett egy hárompontost, ezzel egy ponttal csökkentette a vezetést.

Nurkic bedobott egy elrendezést, így a negyed félidejében négy pontos előnyre tett szert.

Ezután Powell dobott egy hárompontost Aaron Gordon fölé, ezzel hét pontra növelte az előnyt.

CJ elejtett egy újabb hárompontost, ami 9-0-s menethez vezetett, a negyed pedig 4:17 maradt.

Ezután Monte Morris ledobott egy elrendezést, és Nurkic úszóval válaszolt vissza.

Ezt követően Morris elejtette JaMychal Green hárompontos passzát. Jokic ezután eldobott egy ugrót, és hat pontra csökkentette az előnyt, és a negyedben már kevesebb mint két perc volt hátra.

Carmelo Anthony ezután eldobott egy hárompontost, Jokic ezt követően ledöntött egy dunkot.

És Nurkic válaszolt egy úszóval. A negyed 32-24-re ért véget a Trail Blazers vezetésével.

A Blazers továbbra is uralta a második negyedet.

Green egy vödröt dobott Paul Millsap hiányzójára, kezdve a negyedet a Nuggets csapatában.

Anthony ezután elejtett egy középtávú ugró lövést, és Green válaszolt vissza egy hárompontossal.

Ezután Markus Howard elejtett egy hárompontost, így két pontra csökkentette az előnyt, és a második negyedben 8:30 perc maradt.

McCollum előállt egy jumperrel, Morris pedig Greennek adott át egy úszót, és adott még egy vödröt.

Green ismét előállt egy újabb vödörrel, és a negyedben hátralévő 7:15 perccel egyenlített a 36-36-os állás.

McCollum gyorsan válaszolt egy úszóval, aki visszavette a vezetést.

Robert Covington eldobott egy elrendezést McCollum passzán. Nurkic rögtön hátul esett.

38-42 volt az állás, 3:36 maradt a negyedben.

Powell ezt követően eldobott egy újabb hárompontost, ezzel hét pontra növelte az előnyt.

Damian Lillard egy újabb vödröt ejtett közvetlenül az ívbe egy kétpontosért.

Ezután McCollum egy vödröt ütött le az üvegről, hogy 10 pontos előnyt szerezzen.

A Blazers továbbra is uralta a Nugget-eket, miközben Nurkic ledobta az úszót.

Michael hárompontost dobott Jokc passzára. Covington ezután válaszolt egy hárompontossal.

Jokic ekkor eltalált egy ugrót, a negyedben maradt 44,2 másodperc.

A negyed 47-57-re végződött, a Blazers 10 pontos vezetést szerzett.

A Blazers robbanékony harmadik negyedév.

McCollum szabálytalanságot vétett, és egy kézzel ugrott. Ezután Powell eldobta Jokicot.

Covington ekkor elejtett egy hárompontost, 20 pontos vezetést szerzett, a negyed pedig 10:28 maradt.

Gordan ekkor egyenesen a peremhez hajtott, és ledobott egy vödröt.

Powell elejtett egy középkategóriás ugrót, Jokic pedig rögtön ezután előállt egy vödörrel.

Nurkic tagadta Gordant a peremén. és Powell előállt egy másik ugróval a másik végén.

hány éves a ric flair wwe

Jokic hárompontost dobott le Campazzo passzára.

McCollum ugrója nagyjából a negyed feléig vezetett 21 pontos vezetést.

Ezt követően Campazzo válaszolt egy elrendezéssel.

Powell válaszolt egy leckével Lillard hosszú passzán. Anthony középkategóriás ugróval állt elő.

Morris ledobott egy elrendezést, majd Anfernee Simons válaszolt vissza egy hárompontossal.

Carmelo elejtett egy hárompontost, 2:23 perc maradt a negyedből, ezzel 30 pontos előnyre tett szert.

58-91-re álltak, és a második negyedben még két perc sem volt hátra.

Carmelo előállt a távolléttel, Millsap pedig egy vödörrel válaszolt vissza Morris hiányzójára.

Ezután Millsap hibát vétett, és egy úszót dobott le, és körülbelül 24 másodperc volt hátra a negyedből.

A harmadik negyed 66-93-ra végződött, a Blazers 27 pontos előnyt szerzett.

A Blazers domináns győzelme a Nuggets felett.

Powell a negyedik negyedet hárompontossal kezdte, és már az elején 30 pontos vezetést szerzett.

Millsap szabálytalanságot követett el, miután ledobott egy vödröt. Ezután Powell hibát vétett, és egy úszót dobott le.

Morris ezután eldobott egy hárompontost, Campazzo pedig a következő birtokba dobott egy hárompontost.

78-99-re álltak, 7:46 maradt az utolsó negyedben.

Simons egy úszót dobott le a Campazzo fölé.

milyen csapatban játszik matt hasselbeck

Ezután Vlatko Cancar válaszolt egy vödörrel, amely közben szabálytalanságot rajzolt.

McCollum ledobott egy elrendezést, Morris pedig egy vödörrel válaszolt vissza.

Ezt követően McCollum válaszolt egy jumperrel. Powell egyenesen a peremhez hajtott, JaVale McGee pedig tagadta őt a peremen.

Howard elejtett egy hárompontost. Derrick Jones Jr. kihagyott egy hárompontost, T.J. Leaf megbuktatta a hiányzását.

89-110 volt az állás, körülbelül két perc maradt a negyedből.

Howard ezután eldobott egy hárompontost, T.J. válaszolt vissza egy jumperrel.

Nassir Little elzárta McGee-t a pereménél.

Shaquille Harrison ezután eldobott egy hárompontost, és kevesebb mint egy perc maradt a játékról.

Ezt követően Derrick ellopta a labdát, és egyenesen a másik peremhez hajtott, és egy 20 másodperc hátralévő részből ledobott egy szemetet.

A negyed 95-115-re végződött, amikor a Blazers kifújta a Nuggets-t.

Pontozási kiemelések.

Mindkét csapat viszonylag alacsony pontszámú éjszakát látott kulcsjátékosaitól, Damian Lillard csak 10 pontot ejtett a Blazers számára.

Ehhez hasonlóan Nikola Jokic 16 pontjával a legrosszabb pontszámot szerezte meg ebben a szezonban.

De a Blazers esetében más játékos lépett, amikor hozzájárultak csapatukhoz Lillard helyett.

Norman Powell vezette a Blazers csapatát, karrierjének rájátszása magasra esett 29 ponttal, 2 lepattanóval és egy gólpasszal.

Négy hármasat ért el, és 15-ből 11-es volt az emeletről.

Szeretem az ilyen típusú játékokat, a pillanatok típusait. Amikor bekerül a rájátszásba, csak az a fontos, hogy nyerj, és nekem, mint játékosnak csak ez számított, mondta Powell a meccs után.

Míg CJ McCollum 21 pontot esett 4 lepattanóval és 8 gólpasszal.

Jusuf Nurkic 17 pontot, 6 lepattanót ejtett korábbi csapata ellen.

Tudjuk, mi van a sorban. Ez volt a játékunk. Nekünk kellett, mondta Nurkic.

Carmelo Anthony pedig ünnepelte születésnapját: 12 pontot, 3 lepattanót és egy gólpasszt dobott le.

Annak ellenére, hogy alacsony pontszámú éjszaka volt, Damian 10 gólpasszal és 8 lepattanóval fejezte be az éjszakát.

Miközben viszont Nikola Jokic 16 ponttal, 9 lepattanóval és egy gólpasszal fejezte be az éjszakát a Nuggets élén.

Facundo Campazzo 12 pontot, 2 lepattanót és 7 gólpasszt esett.

Míg más indulóknak nem sikerült kétszeres számokat elérniük.

Monte Morris vezette a Nuggets kispadját, 12 pontot, 3 lepattanót és 4 gólpasszt jegyzett.

JaMychal Green 11 pontot, 5 lepattanót és 2 gólpasszt esett.

Most, hogy a sorozat ismét holtversenyben van, egymással szembesülnek kedden a denveri Ball Arénában.