Játékosok

Három kezdő nélküli harcosok: Steph, Green és Wiggins megverték a Pelicans csapatát

Milyen Filmet Kell Látni?

A bejutási hely megszerzése után a New Orleans Pelicans elleni ma esti mérkőzésen nem volt nagy nyomás a Warriors számára.

Ez a játék nem sok hatással volt a nyugati konferencia állására.

De a Memphis Grizzlies elleni meccs dönti el a 8. helyezést vasárnap a Chase Centerben.

Tehát a Warriorsnak nem volt nagy nyomása megnyerni a játékot a Pelicans ellen.

De a Warriors három fő kezdője nélkül lépett a bíróságra.

A forrás szerint Stephen Curry, Draymond Green, és Andrew Wiggins a Pelicans ellen áll, hogy pihentesse őket.

Tehát a Warriors Jordan Poole, Nico Mannion és Mychal Mulder mellett lépett a pályára, a forgatás során Jordan Bell játszott először ebben a szezonban, miután aláírt a Warriorsszal.

Annak ellenére, hogy a fő indulók nélkül a Warriors továbbra is 125-122-re legyőzte a New Orleans Pelicans csapatát, ezzel ötödik egymást követő győzelmet aratott.

A Warriors az első félidőben megszerezte a vezetést, és ezzel az utolsó negyedben nyert.

Erős kezdés a Warriors részéről.

Kevon Looney egy elrendezéssel kezdte a negyedet, a Pelicans pedig Nickeil Alexander-Walker hárompontosára válaszolt.

És Mychal Mulder leüt egy hárompontost, és egyből hátravette a vezetést.

Willy Hernangomez ezután egy ugrót dobott Looney fölé, aki azt védte, hogy egy percet kössön a játékhoz.

Mindketten 8–8-ra holtak, 9:25 maradt a negyedben.

Aztán a Warriors Jordan Poole a kosárhoz hajt, hogy ledobjon egy dunkot.

Ezt követően a Warriors négy ponttal vezetett a Pelicans fölé. Mulder ekkor eldobott egy hárompontost, hogy növelje az előnyt.

A Warriors folytatta 9-0-s futását 7: 12-ig az óra előtt, mire Eric Bledsoe egy ugrót dobott, hogy gólt szerezzen a Pelicans számára.

Juan Toscano-Anderson beadása Jordan Poole-nak a vödörért a Warriorsnak 9 pont előnyt biztosított a negyed félidejében.

15-19-re léptek az első negyed második felébe.

Hamarosan a Warriors öt pontot szerzett, míg a Pelicans négy pontot szerzett ezalatt az idő 5: 5-ével a negyedben.

Kevon Looney ezután hozzáadott egy pontszámot, és egy elrendezéssel hét ponttal növelte az előnyt.

Ezután Eric Bledsoe válaszolt rögtön egy szabadrúgással a szabaddobás vonalából.

Amire Poole válaszolt egy hárompontossal.

Eric Bledsoe és Hernangomez bucket hat ponttal csökkentette az előnyt.

Hernangomez rögtön ezután négy és három játék feletti hátránnyal csökkentette az előnyt négy pontra.

A Warriors azonban folytatta forró lövöldözését, Poole pedig egy hárompontost szerzett.

És Nico Manion rögtön ezután eldobott egy hárompontost, így 10 pont vezetett, és körülbelül másfél perc maradt a játékból.

Mulder ezután újabb hárompontost ütött le a harcosok számára, akik 28-41-re vezették a játékot.

A negyed azzal zárult, hogy a pelicaniak egymás után vödrök 32–41-re csökkentették a vezetést a negyed utolsó másodpercében.

A Golden State negyedéves 41 pontja szezoncsúcsot jelentett, a csapat pedig összesítésben a hatodik 40 pontos negyedet jelentette.

Az első félidőben egyáltalán nem próbáltuk - mondta a Pelicans edzője, Stan Van Gundy. Nem próbáltuk, nem koncentráltunk, semmilyen erőfeszítést nem tettünk.

A Warriors továbbra is dominált a második negyedben.

Nico a második negyedet egy hárompontossal kezdte, és 12 másodperccel 30 másodperccel tovább növelte a vezetést.

A Pelicans remek labdamozgást mutatott, Didi Louzadának adva a labdát egy hárompontosra, hogy visszaválasszon a Warriorsnak.

Nico ezután hibát vétett, és egy elrendezést szerzett Jordan Bell passzánál a Warriorsnál.

Mulder Dunk Nico sikátorából újabb vödröt adott a Warriorsnak.

Mindkét csapat oda-vissza gólt szerzett a Warriors csapatával, 11: 2: 41-es előnnyel, a negyedben játszani.

Poole újabb vödröt szerzett a Warriors számára, és ezt követően 13 ponttal növelte az előnyt.

James Johnson ezután válaszolt egy elrendezéssel a másik végén.

Ezután Kent Bazemore megüt egy ugrót.

Ez a Warriors csapatának 53-68-ra hozta a játékot, kevesebb mint két perc volt hátra.

Poole és Bazemore kombója újabb vödröt adott a Warriorsnak.

Hasonlóképpen, Poole beadása Muldernek a hárompontos vonal mögött újabb vödröt adott, a negyedet 75-57-re zárta a Warriors 18 pontos előnnyel.

A Pelicans visszatér a félidő után.

A harmadik negyedbe lépve a Pelicans 18 ponttal volt lemaradva, de a Pelicans továbbra is visszavágott, és háromnegyedet szerzett a negyed elején.

Ezután Naji Marshall szabálytalanságot húzott a perembe, és újabb vödröt adott a Pelikánnak, ezzel 13 pontra csökkentette az előnyt.

Ezután Bazemore ellopta a labdát a Pelicans csapatától, amely egy vödröt adott a Warriorsnak, Mulder pedig egy elrendezést szerzett.

James lezuhant, miután megragadta a visszapattanót, és a Pelicans felszólította az időtúllépést.

A Warriors továbbra is 14 pontos előnnyel vezet a Pelicans felett a harmadik negyed feléig.

75–91-re álltak, 3: 09-re maradt játék a negyedben.

Walker ezután lerakta a Pelicans csapatát, amire Tuscano-Anderson válaszolt, és Nico Mannionra hárított a hátsó fillér mögött.

Wenyen Gabriel eltalált egy hárompontost, és nyolc ponton belülre hozta a játékot, és kevesebb mint egy perc volt hátra.

Ezután ismét levágták a vezetést az óra hátralévő 13,8 másodpercen belül.

De a Warriors az utolsó másodpercekben hárompontossal zárta a negyedet, és kilenc pontos előnyt szerzett a negyedik negyedben.

Minden nyüzsgés a negyedikben.

A Pelicans elkezdett felgyorsulni, miután a harmadikon hat ponton belülre jutottak, míg a Warriors megpróbálta megtartani a vezetést a Pelicans felett, miután elvesztette a kétszámjegyű vezetést.

Bell elkapta a visszapattanót, és passzolt Mulderhez, aki hárompontosra nyitotta a negyedik negyedet a Warriors számára.

Mannion ezután Alen Smailagichoz passzolt egy hárompontosért, hogy a Warriors újabb zsinórban adhassa egymás után a vezetést, és ezzel 12 pontot vezetett.

Jaxon Hayes egy ugrót szerzett a Pelicans számára.

101-110-re maradtak, és 8: 52-re maradt az óra.

Mulder ezután egy elrendezést szerzett, míg Hayes szabálytalanságot húzott, és a másik végén egy vödröt szerzett.

Poole rögtön ezután hárompontost szerzett.

A Pelicans még mindig a negyed felénél húzta le a Warriorst. Poole egy ugrót szerzett, a Warriors-rajongó a háttérben ujjongott, amikor elejtette karrierje csúcspontjait.

Ezután az előny 8 pontra csökkent, és körülbelül öt perc maradt az óráról.

Mannion elakadt a peremen, és Poole rögtön elvesztette a labdát, ami lehetőséget adott a Pelicans beváltására

Hayes élt a lehetőséggel, de kihagyta, de Wenyen Gabriel elejtette a vödröt a hibájáról, és három és fél perc hátralévő négy ponton belül hozta a játékot.

A Warriors újabb hibát követett el azzal, hogy Bazemore kihagyta az elrendezést, és újabb vödröt adott a Pelicansnak, miközben Naji Marshall gólt szerzett a másik végén.

A játék 117-119-re állt 2: 15-kor az órában.

Nickeil végül a Pelicans vezetését mutatta be egy hárompontossal Kira Lewis Jr. passzán.

De Paschall Mannion kihagyásakor megszakadt, és 33,1 másodperc volt hátra a negyedből.

Nickeil hamarosan átvette a labdát a másik végén, de Bell az első próbálkozáson elzárta, de jobbra lőtt, hogy visszavegye a vezetést.

Ezután Poole elrendezte a Mannion-passzt, és átvette a vezetést a Warriors csapatában.

Walker megpróbálta eldobni a vödröt, de elmaradt, és Bazemore elkapta a Paschall felé passzoló labdát, mielőtt kiment volna a pályáról azzal a labdával, amely életben tartotta a labdát a játék 2,4 másodpercével.

Aztán Poole eldobta két utolsó szabaddobását, így a Warriors három pontos előnnyel vezetett a Pelicans előtt.

Nagyszerű este a Harcosok fiataljainak.

A játék a harmadik Warriors-Pelicans mérkőzést jelentette az elmúlt két hétben, de ez más képet öltött mindkét csapat legjobb játékosaival, akik ezt ülték ki.

Mivel a Pelicans kiesett az utószezonbeli versenyből, a Pelicans ültette Zion Williamsont, Lonzo Ball-ot, Brandon Ingramot és Steven Adams-t, hogy fiatalabb játékosai fejlődhessenek.

A Warriors pedig a legfontosabb kezdőket pihenteti: Stephen Curry, Draymond Green, és Andrew Wiggings a Memphis Grizzlies elleni vasárnapi bemutatón, amely meghatározza a Nyugati Konferencia nyolc helyezettjét.

Ennek eredményeként a Warriorsnak csak egy győzelemre lenne szüksége ahhoz, hogy helyet szerezzen az NBA rájátszásában, ha legyőzi a Grizzlies csapatát.

A ma esti, kezdő nélküli játék lehetővé tette, hogy a Warriors több játékosa hosszabbítást játsszon.

Teljes mértékben kihasználták, és egyesek még a legmagasabb szintre is eljutottak.

E játékosok között volt Jordan Poole és Mychal Mulder háttérpáros.

Mint mindkettő, a duó megszerezte a karrierje során elért csúcspontjait.

Poole vezette a Warriors-t, karrierje legmagasabb 38 pontját szerezte, és karrierje első 30 pontos teljesítményében a 12-esből 22-re lőtt, a harmadik egyenes meccsen pedig 20 plusz ponttal.

Ez azután is, hogy Poole az öltözőbe sántikált, és a harmadik negyedben maradt 9:52, de visszajött, miután jeget tekert a boka köré.

Ezután magas karrierpontokkal végzett, 4 lepattanóval és 6 gólpasszal.

Tűzben jött vissza, Golden State's Mychal Mulder - mondta Poole gyengéd bokán játszó. Azt hiszem, ez csak a szívósságáról és a karakteréről, valamint a győzni akarásáról szól. Ez az, amit kapott, és lenyűgöző.

Még Kerr edző is csodálkozva nézett ki, miután visszatért a sérüléséből.

Mindig rettegsz, amikor valaki lesodrott bokával megy le, mert csak nem tudod, milyen rossz, de szerencsére nem volt túl rossz - mondta Steve Kerr edző. Nagyon meglepődtem, amikor visszatért a játékba.

Nemcsak Jordan Poole, hanem az összes többi játékos is ragyogott a játékával.

Maga Mychal Mulder új karriercsúcsot döntött: 28 pontot, 2 lepattanót és gólpasszt jegyzett.

Hasonlóképpen, Kent Bazemore 14 pontot esett 4 lepattanóval és a labda megmentésével, amely győzelmet hozott a Warriors számára.

Nico Mannion viszont 11 pontot, 8 lepattanót és 7 gólpasszt esett.

A karrierben elért magas lepattanókat és a legmagasabb gólpasszokat jegyezte fel, a karrier csúcsán elért 32 perc alatt.

Eric Paschall vezette a Warriors kispadját, 12 pontot szerzett, miután visszatért a sérüléséből az utolsó 20 meccsen.

Juan Toscano-Anderson 9 gólpasszal és 9 lepattanóval együtt 9 gólpasszt esett a karrierjében.

Eközben Jordan Bell 2019. június 10., az NBA döntőjének 5. meccse után lépett először harcosként, miután csütörtökön aláírt a Warriorsszal.

Öt lepattanóval, két gólpasszal és két blokkkal végzett 15 perc alatt a padról.

Másrészt a Pelicans néhány játékosa kulcsfigurái nélkül is ragyogott.

Nickeil Alexander-Walker 30 pontot esett a Pelicans élén, miután felpörgette a lendületet a játék folyamán.

5 lepattanóval és 4 gólpasszal végzett.

Hasonlóképpen, Naji Marshall 20 pontot dobott 13 lepattanóval, dupla-duplával és 3 gólpasszal.

Willy Hernangomez 10 pontot szerzett 9 lepattanóval együtt.

Eric Bledsoe 11 pontot szerzett lepattanóval és 4 gólpasszal 16 percig.

Jaxon Hayes vezette a kispadot, 19 pontot és 8 lepattanót jegyezve, míg Wenyen Gabriel 14 pontot ejtett 6 lepattanóval és 2 gólpasszal.

A Pelicans vasárnap este a Lakerst látja vendégül, míg a Warriors vasárnap délután a Grizzlies csapatát fogadja, a vetés a tét.