A Suns 2-2-re egyenlített a Lakers ellen

Milyen Filmet Kell Látni?

A Phoenix Suns a Los Angeles Lakers ellen lépett pályára vasárnap a 4. játékért.

A Staples Centerben rendezett 4. játék azzal zárult, hogy a Suns 100–92-re legyőzte a lakereket, és 2–2-es döntetlent kötött, és kedden az 5. meccsre lépett.

A Lakers az első negyedben jól kezdett, de a második negyed után kezdte elveszíteni a vezetést.

Aztán a Lakers számára még inkább lefelé indultak a dolgok, miután Anthony Davis az egész második félidőt kihagyta, miután megfeszült bal ágyékot szenvedett.

A nyomást Davis távolléte után Lebron James okozta a játékra.

Másrészt Chris Paul fellépett a Phoenix Suns csapatában, és ennek eredményeként megnyerték a Lakerst és egyenlítettek a sorozatban.

mennyit ér a mike pisztráng

A Lakers az első negyedben megszerezte a vezetést.

Deandre Ayton dunkkal kezdte a negyedet, majd James válaszolt egy elrendezéssel.

Újra egyenlítettek a meccsen, az első negyedben maradt 9:22.

Wesley Mathews ezután eldobott egy hárompontost, és Booker válaszolt egy vödörrel.

Lebron James válaszolt hárompontossal.

Dennis Schroder passza a Lebron Jameshez egy újabb vödörért.

Jae Crowder gyorsan ledobott egy vödröt, így két pontra csökkentette az előnyt. Booker leütött egy hárompontost, ezzel megszerezte a vezetést a Suns számára.

Anthony Davis elejtett egy ugrást, Marc Gasol pedig egy hárompontost.

Booker egy fadeaway jumperrel válaszolt. Cameron Payne elejtett egy hárompontost.

Torrey Craig újabb hárompontost dobott el, átvette a vezetést a négypontos vezetésből.

Schroder ezután gyorsan eldobott egy ugrást, és ismét eldobott egy hárompontost.

Kyle Kuzma lob Marc Gasolnak adott egy újabb vödröt a hangjelzőnél, és pontot szerzett, ezzel véget ért a negyed.

A Suns átveszi a vezetést a második negyedben.

Andre Drummond dunkkal kezdte a negyedet.

Cameron Johnson ezután gyorsan előállt egy elrendezéssel.

Kyle Kuzma ezután eldobott egy hárompontost. Ben McLemore ezután újabb hárompontost dobott. A La Lakers 9:58 percig vezetést szerzett a negyedben.

27-37 volt az állás, 8:40 maradt a negyedben.

Booker hibát vétett, és egy vödröt eldobott, így hárompontos játékkal. Cameron Johnson dobott egy hárompontost, ezzel négy pontra csökkentette az ideált.

Mclemore elejtett egy hárompontost, növelve az előnyt.

A Phoenix suns gyorsan egyenlített a meccsen, 5:13 maradt a negyedben.

Crowder ezután gyorsan eldobott egy hárompontost. Matthews válaszolt egy hárompontossal.

Alex Caruso ezután hárompontossal tette hozzá, és kétpontos vezetést szerzett.

James eldobta Mikal Bridges felett, és átvette a négypontos vezetést.

Bridges válaszolt egy hárompontossal.

49-50 volt az állás, 1:18 maradt a negyedben.

Chris Paul elejtett egy ugró lövést, hogy vezetést szerezzen. Ezután Bridges hozzáadott egy hárompontost.

A negyed 54-50-re végződött, a Suns átvette a vezetést.

A Phoenix uralta a harmadik negyedet.

A Suns gyorsan ledobott egy vödröt a negyed megkezdéséhez.

Deandre Ayton gyorsan visszaesett Chris Paul passzára.

60-52-re álltak, 9:26 maradt a negyedben.

Ayton ledobott egy újabb szemetet. Kuzma előállt egy úszóval.

Bridges ezt követően eldobott egy hárompontost.

Paul visszadobott egy elhúzódó jumpert. Drummond ledobott egy szemetet.

Körülbelül a negyed feléig 68-56-osok voltak.

Drummond ledobott egy szemetet, és Payne vödörrel válaszolt.

mennyit ér Anthony davis

James ezután ledobott egy úszót, Paul pedig válaszolt egy vödörrel.

77-64-re voltak, és egy perc volt hátra a játékból, és Crowder ledobott egy úszót.

A negyed 81-65-gyel zárult, és a Phoenix Suns átvette a vezetést a félidőben.

A Phoenix Suns átvette a vezetést és megnyerte a játékot.

A Lakers egy vödörrel kezdett a negyedben.

85-67 volt az arány, 9:50 maradt a negyedben.

Ezután Kuzma ledobott egy elrendezést, a másik végén pedig Paul lob Aytonnak adott egy újabb vödröt.

Schroder dobott egy hárompontost, Lebron James pedig bedobást.

A negyed feléig 88-74-re álltak. Marc Gasol elejtett egy hárompontost, ezzel 11 pontra csökkentette az előnyt.

Bridges ekkor eldobott egy hárompontost. James elkapott egy elrendezést, és Booker eldobott egy jumpert.

Caruso ekkor eldobott egy hárompontost. Ezután Paul előállt egy elhúzódó jumperrel.

Benzin eldobott egy hárompontos, Crowder pedig egy hárompontossal.

10 pont vezetést szereznek, és 1:19 marad a negyedben.

Caruso ledobott egy elrendezést, majd Craig egy dunkkal érkezett a következő birtokba.

James bedobott egy elrendezést, majd a negyed 100-90-re véget ért, a Suns átvette a vezetést.

Pontozási kiemelések.

A Phoenix Sun hat játékosa kétszámjegyű.

Chirs Paul vezette a Suns-t, 18 pontot, 3 lepattanót és 9 gólpasszt jegyezve.

hány éves a wwe ric érzék

Devin Booker 17 pontot, 7 lepattanót és 5 gólpasszt esett.

Jae Crowder 17 pontot, 7 lepattanót és 4 gólpasszt esett.

Deandre Ayton 14 pontot és 17 lepattanót dobott duplával.

Mikal Bridges 11 ponttal, 4 lepattanóval és 2 gólpasszal járult hozzá.

Cameron Payne vezette a Suns kispadját, 13 pontot, 4 lepattanót és 4 gólpasszt jegyzett.

Másrészt Lebron James 25 pontot, 12 lepattanót dupla-duplát és 6 gólpasszt esett.

Míg az összes induló nem tudott kettős számokban gólt szerezni.

Marc Gasol 12 pontot esett és vezette a Lakers kispadját.