Nba News

Az NBA csillagokat szállító repülőgép vészleszállást hajt végre, miután madárállományba repült

Milyen Filmet Kell Látni?

Kedden (helyi idő szerint) a Utah Jazz NBA csapatának charterjáratának, amelyben az ausztrál sztár Joe Ingles volt, sürgősségi leszállást kellett végrehajtania.

Miután röviddel a felszállás után eltalált egy madárállományt, a Delta gép kénytelen volt visszatérni a Salt Lake City repülőtérre, miután egy motor megsérült.

Úgy tűnt, hogy a repülőgépnek problémája van a bal motorjával - állítja a globális légi forgalmat nyomon követő Flightradar24.

Milyen problémával tűnt a bal motornál, # DL8944 , Salt Lake City-Memphis, röviddel a felszállás után visszatért az SLC-be.

A PW2037 motorok hajtják a Boeing 757-200 repülőgépet. Ez a Delta egyik dedikált charter 757 repülőgépe.

Az okleveles repülőgép szerdán a Grizzlies elleni meccsre szállította a The Jazz-t Memphisbe.

Szerencsére a gép biztonságosan landolt - mondta a Jazz képviselője USA ma .

Mindenkit megrendítenek, de jól vannak.

A Delta később nyilatkozatot adott ki, amelyben megerősítette az esetet, de tagadta, hogy a járat Jazz charter lenne.

lee corso nem olyan gyorsan a barátom

A Delta megerősítette, hogy új repülőgépet keres ügyfeleinek.

Amint a repülőgép felszállt, madárállományt ért el - olvasható a közleményben.

A bal motor leállt, ezért a pilóta vészhelyzetet hirdetett a Salt Lake Nemzetközi Repülőtér fejében.

A repülőgép balesetmentesen landolt és vissza tudott taxizni.

A Delta Airlines azon dolgozik, hogy egy másik repülőgépet találjon, hogy ügyfeleit eljuttassa rendeltetési helyére.

A Utah Jazz játékosai a kényszerleszállás után leszállnak a gépről. Kép: KSTU

amit a főiskola rajzolt fák mentek

A Utah Jazz játékosai hálásak a közeli hiányzásért

A közösségi médiában a Jazz több játékosa megosztotta elismerését a biztonságos leszállás iránt.

Nem sokkal a hír megjelenése után Royce O’Neale tweetelt: Isten jó.

Donovan Mitchell egyszerűen tweetelt az imádkozó kéz emojijáról.

Gyönyörű nap van - tweetelt Rudy Gobert.

A Jazz öt meccses győzelmi sorozatot vesz fel a Grizzlies elleni szerdai mérkőzésen.

A Utah 114–75-ös hazai győzelme a Cleveland Cavaliers ellen a nyolcadik vezetékes-vezetékes győzelem és a legnagyobb győzelmi különbség ebben a szezonban.

Mitchell csak 25 percet játszott a hétfői meccsen, de az All-Star szünet óta folyamatosan gólt szerzett.

Joe Ingles a Utah Jazz csapatában a Cleveland Cavaliers ellen. (Fotó: Alex Goodlett / Getty Images)

Utah utolsó tíz meccsén átlagosan 29,2 pontot gyűjtött, miközben összességében 50% -ot, a 3 pontos tartományból pedig 46,3% -ot lőtt.

Szerintem a filmmunkám a legnagyobb ok mondta Mitchell.

Amikor egy rövidített szezonban nem mindig érheti el a fizikai ismétlést, és meg kell pihentetnie a testét, az a szellemi dolog, hogy megértsük, hogyan őrködnek a csapatok, mi lesz nyitva, és manipulálják a helyzeteket, hogy bármit is kapjanak akarsz.

A Jazz a múlt héten, Utahban, back-to-back szettekben söpörte be a Grizzlies csapatát, és a héten a szezon söprését szeretné befejezni.

Mitchell ezekben a meccsekben átlagosan 35 pontot gyűjtött meccsenként.