Kyrie és Kevin magas pontszámot szerez a Suns ellen

Milyen Filmet Kell Látni?

A Nets arra törekszik, hogy megőrizze felső pozícióját annak ellenére, hogy kulcsjátékosaiknak hiányzik a meccsek száma.

A csapat all-star játékosokból áll: Kevin Durant, Kyrie Irving , James Harden, Blake Griffin és még sok más.

De a játékok, amelyeket ezek a játékosok együtt játszottak, sokkal kevésbé, mégis a Nets a Keleti Konferencia első helyezettje.

Ez azt mutatja, hogy a csapat elég jó ahhoz, hogy fájjon anélkül, hogy minden kulcsjátékosa játszana.

Továbbá, ha ezek a kulcsfontosságú játékosok képesek egészségesen együtt játszani, akkor nehéz lehet, hogy más csapatok megnyerjék őket.

A mai játék csak ezt bizonyítja.

A Nyugati Konferencia második helyezettje a Phoenix Suns a Brooklyn Nets ellen lépett pályára, mindkét csapat erős esélyes a bajnokságra.

De mivel Kevin és Kyrie együtt játszottak Blake Griffinnel, a csapat egyszerűen nem tudott veszíteni a Suns ellen.

Kevin és Kyrie 67 pontot ért el

Kevin és Kyrie együttesen 67 pontot ért el (forrás: twitter.com )

A Nets átvette az irányítást a Suns felett, és végül 128-119-re nyert Kevin és Kyrie erős lövésével.

A Phoenix Suns erős rajt, de a Nets erős.

Az 1. félidő jól nézett ki a Suns számára, mivel erősen kezdtek, és az első negyedben 32-27-re megszerezték a vezetést.

Ahogy Brooklyn öt ponttal hátráltatta a Suns-t a második negyedben.

A Nets 56-43-s hátrányt szenvedett, 3:34 maradt a második negyedben.

Ezt követően Brooklyn 16-5-ös futással zárta a felét, csak kettővel, 61-59-re zárva a félidőt.

Valójában Irving és Durant együttesen 10 pontot ért el 16-5-ös futás során, miközben Irving két 3-at ütött a menet során.

Ha tudtunk volna gólt szerezni és megállásokat szerezni, akkor féljegyűek lehettünk volna egy kétszámjegyű vezetéssel - mondta Monty Williams, a Suns edzője. Ehelyett kétpontos előnnyel mentünk be. Azt hittem, hogy ez a fajta kicsit megváltoztatta a lendületet.

Aztán a Nets átvette az irányítást a Suns felett a második félidőben, és egy ponton 16 ponttal vezetett.

Ezután a Suns öt ponttal hátráltatta a Nets-t a negyedik megkezdéséhez, a Nets újabb 16-5-ös futást hajtott végre, aminek eredményeként a Suns lemaradt, 113-97, maradva 6:52.

Hatalmasak voltak - mondta a Suns támadója, Torrey Craig a 16-5-ös Brooklyn-futamról.

Amikor megszerezzük a vezetést, megtanultuk, hogyan kell jobban játszani az élen, és megtanultuk, hogyan kell megtartani és összetartani. Hitel azoknak a srácoknak. Színjátékokat készítettek.

Craig hozzátette: Az egész meccsen lövéseket készítettek. Ők voltak a jobb csapat ma este.

Booker játékigényes 36 pontot, 3 lepattanót és gólpasszt jegyzett.

Eközben Deandre Ayton dupla duplával, 20 ponttal és 13 lepattanóval, 3 gólpasszal végzett.

Hasonlóképpen Torrey Craig 20 pontot és 14 lepattanót szerzett, kettős-dupla a padról.

az edző k festi-e a haját

Chris Paul 14 ponttal, 4 lepattanóval és 8 gólpasszal járult hozzá a Suns csapatához.

A veszteséggel a Suns most a szezonban először veszített háttal.

Kevin Durant és Kyrie Irving hatalmas eredményeket ért el.

Vasárnap Kevin Durant erősen visszatért, miután a comb sérült volt az elmúlt három meccsen, és segített Irvingnek megnyerni a Suns élvonalbeli csapatát.

Kevin Durant és Kyrie Irving óriási 67 pontot szerezve vezetett a Nets mellett a Suns.

Kyrie a Nets csapatában indult, végül 34 pont, 12 gólpassz és 6 lepattanó dupla-duplával teljesített.

Míg Kevin 33 pontot, 6 lepattanót, 4 gólpasszt és 2 szerzett labdát ejtett, mind a padról jött.

Partnerségük és kémia ragyogott a ma esti játékban is.

Mindketten nagy barátok a bíróságon kívül, a bíróságon belül pedig remek csapattársak. Támogatni egymást, amikor játszik.

És segíteni egymást, amikor mindkettő játszik.

Ez a szellem segítette a Netset abban, hogy a védekezés végén megnyerje az egyik erős csapatot.

A Nets 52,9% -ot lőtt a mezőnyből az NBA ötödik legjobb védelme elleni meccsre.

Lehettünk volna jobb védekezésben is, de sok jó nyújtás - mondta a Nets elsőéves edzője, Steve Nash.

A védekezéssel különválasztást hoztunk létre. Támadóan gólt tudtunk szerezni. Ma este jó volt. Sokat kell építeni.

Hozzátette: Sok pozitívum, de számomra soha nem itt tartunk. Hova megyünk.

Annak ellenére, hogy nélkülözik az All-Star James Harden-t, aki továbbra is a combhajlító sérülése mellett áll, mégis jól tartják magukat.

Mint most, a Keleti Konferencia 1. helyén állnak.

Kyrie elképesztő munkát végzett, hogy már korán vállalta a felelősséget, amikor Harden kiesett a sérülésből, és Kevin is.

Most Durant segítségével könnyített, és mindketten megosztják a terhet, hogy a Nets felkerüljön a bajnokságba.

A Nets uralja a Napokat

A Nets ezzel a játékgyőzelemmel most végigsöpörte az idénysorozatot a Suns felett.

Elit csapatként frissek a helyszínen, így ez számukra meglehetősen új - mondta Durant, aki Irving mellett az első találkozóra félreálltak.

Ezért szerettük volna felmérni és felvenni azt a testiséget, amit hoznak, ezt a szívósságot és gyorsaságot, amit hoznak.

Harden 38 pontot szerzett Brooklyn vezetésében a 128–124-es visszatérés győzelméért februárban, Phoenixben, miután akár 24-et is lemaradt.

Most Kevin és Kyrie együttesen 67 pontot szerzett, hogy a szezon végigsöpörjön a Suns felett.

Emellett Kevin és Kyrie, Blake Griffin 16 ponttal járult hozzá 5 lepattanóval és 4 gólpasszal a 128–119-es meccshez.

Közben Jeff Green és Joe Harris egyenként 10 ponttal végeztek.

A Nets következik szerdán a Toronto Raptorsszal, míg a Suns csütörtökön az LA Clippers ellen.