Chris Paul játékkészítés vezette a Suns-ot 2-0-s sorozat vezetésére

Milyen Filmet Kell Látni?

A Phoenix Suns a Denver Nuggets ellen lépett pályára a nyugati konferencia elődöntőjének 2. meccsén.

A Suns egy újabb győzelmet kívánt elérni az övük alatt, míg a Nuggets a sorozat győzelmével egyenlített.

De a Nuggetsnek nem sikerült ismét megnyernie a Suns ellen.

A Suns 123–98-ra legyőzte a Nuggets csapatát a sztárőr, Chris Paul ragyogó teljesítménye mögött szerda este.

Paul hihetetlen statisztikával állt elő, és rekordokat készített, hogy a Suns újabb győzelmet szerezzen.

A Suns hat játékosa kétszámjegyű, de egyik játékos sem érte el a 20 pontot. Ennek ellenére a Suns győzelmet aratott a végén.

A Suns a négy negyed során uralta a Nugget-okat, az első negyedévben átvette a vezetést, és a negyed hátralévő részében növelte a vezetést, és végül megnyerte a játékot.

Nikola Jokic, aki nemrégiben megkapta a Kia MVP-díjat, vezette a Nuggets csapatát, míg csak három játékosnak sikerült kétszeres számokat szereznie.

A Suns az első félidőben megszerzi a vezetést.

12-15-re álltak, a Suns háromnegyed vezetést szerzett a negyed félidejében, amikor Deandre Ayton horoglövést dobott Chris Paul passzára.

Nikola Jokic JaMychal Green-t találta a perem alatt egy dunk után, és Will Bartonhoz továbbadott egy újabb dunkért a következő birtokon.

Ennek eredményeként 18-22 volt az állás, 2:46 maradt az 1. negyedben.

A negyed 25-21-re végződött, az élen álló Suns belépett a második negyedbe.

A Suns továbbra is uralta a Nuggets-t, és egy perc alatt ötpontos előnyt szerzett a második negyedben.

Paul biztosította Dario Saric számára a labdát egykezes csapásra.

32-25 volt az állás, 8:41 maradt a második negyedben, mivel Torrey Craig hátulról blokkolta Monte Morrist.

Dario Saric pedig egy hárompontost ejtett a másik végén Paul passzán.

Nikola Jokic eldobott egy ugrót, így a Phoenix előnye öt pontra csökkent, 4:23 maradt a negyedben.

Devin Booker lopással állt elő Jokic részéről, és átmeneti időszakban eldobta a dunsztot, amikor a Suns 44-34-re megy a Nuggets ellen, és három perc van hátra.

Míg Paul egy sikátorral állt elő Aytonnak egy elrendezésért, a Suns pedig nyolcpontos vezetést szerzett.

A második negyed 52–42-re végződött, a Suns 10 pontos vezetést szerzett.

A Nuggets nem kapott választ a Suns játékára.

A Suns uralta a Nuggetst, 57-43-ra haladva 14 pontos vezetést szerzett a harmadik negyed elején.

Amikor Jae Crowder leütött egy hárompontost, Ayton pedig bedobta Paul fasorát.

A Suns ekkor 19 pontra növelte előnyét, 7:01 maradt a negyedben.

Paul ismét növelte az élmezőnyt, amikor leüt egy ugrót.

Mikal Bridge egy passzos dunkot ütött le Paul passzáról, 78-58-ra haladt több mint három perc hátralévő részével.

Cameron Payne a harmadik negyedben hátralévő utolsó 12 másodpercben leütött egy hárompontost.

Ezt követően a negyed 86-68-ra végződött, a Suns 18 pontos előnyt szerzett az utolsó negyedben.

A Napok soha nem néztek vissza.

A Nuggets továbbra sem volt lemaradva, mivel a Suns 21 pont előnyre tett szert a negyedik negyed első két percében.

Paul átadta a labdát Craignek egy elrendezésért, Craig pedig szabálytalanságot vétett, és egy vödröt a következő birtokba dobott.

99-75-re álltak, 8:40 maradt a negyedben, amikor Paul leütött egy hárompontost.

A Suns ezután 123-98 győzelmet aratott a játék végén.

A Nuggets nem kapott választ Chris Paul elképesztő játékkészítésére és a Suns támadójátékaira.

Ennek eredményeként a Suns uralta a Nugget-okat és megszerezte a győzelmet.

A vereség a Denver legnagyobb volt a szezonban, és most 2-0-s hátrányban vannak a sorozatban.

Chris Paul hihetetlen teljesítménye vezette a Napokat.

A Suns újabb győzelmet aratott a Nuggets felett Chris Paul hihetetlen játékkészítési teljesítménye mögött.

Paul ma este az egész pályán volt, eldobta a bakikat, játékokat készített, lepattanókat ragadott.

Jól érzem magam, nagyon jól érzem magam mondta Paul. Korán hiányoltam néhány könnyű dolgot, de ahogyan játszunk, a labda megtalálja Önt.

Az éjszakát 17 ponttal és 15 gólpasszal dupla-duplával zárta, öt lepattanóval, forgalom nélkül, 10-ből 6-at a mezőnyből, 2-t 2-ből a hárompontosból, és 3-ból 3 szabaddobásból.

Ennek eredményeként 2014-től egy rájátszásmérkőzésen most ő lesz az első játékos 15 ponttal és 15 gólpasszal 0 fordítással.

Valójában ő volt az, aki 2014-ben, és még előtte, 2008-ban is megtette a szégyent.

Ez azt jelenti, hogy harmadik alkalommal játszik rájátszási mérkőzést 15+ gólpasszal és 0 forgalommal, ezzel 1980 óta a legtöbbet döntetlen a Magic Johnson.

Paul játékkészítése segítette a Suns játékosait a győzelem megszerzésében.

Ezenkívül Paul átadta Magic Johnsont, hogy a legtöbb rájátszásmérkőzéses játékossá váljon, 15 + gólpasszal és 0 forgalommal.

Hogy egy olyan sráccal nevezzék el, mint a Magic, ez legendás, mondta Booker, amikor Paul elhaladt Magic Johnson mellett. Ez örökké.

Hozzátette: Ez nagyobb, mint a kosárlabda játék. Ez egy ikon.

Paul játékának köszönhetően a Suns többi játékosa közül öt kettős számjegyű.

Devin Booker vezette a Suns gólszerzőit, 18 pontot és 10 lepattanót dupla-duplával, 2 gólpasszal együtt.

Nehéz szavakba önteni - mondta Booker a szurkolói reakciókról az egész játék során. Még Deandre (Ayton) is odajött hozzám, és így szólt: „ember, láttuk, amikor volt”, és minden alkalommal azt mondom neki: „Láttam már, mielőtt itt voltál.

hány éves mickie james wwe

Míg Mikal Bridges 16 pontot esett 2 lepattanóval.

Deandre Ayton követi, aki 15 pontot és 10 lepattanót szerzett double-double.

Jae Crowder 11 lepattanót dobott 5 lepattanóval.

Ennek eredményeként az összes induló kettős számjegyeket ért el.

Könyv pontszámok álmában. Jae-t soha nem fázisozza semmi. Mikal olyan, mint a mi énekeletlen hősünk. DA őrködik, fut, visszapattan, mindent megtesz - mondta Paul csapattársairól.

Közben Torrey Craig vezette a Suns kispadját, 10 pontot, 4 lepattanót és 3 gólpasszt jegyzett.

Csak megpróbáljuk a megfelelő utat játszani egymásnak - mondta Monty Williams, a Suns edzője. Igyekszünk minden este keményen játszani. Azok vagyunk. Ez a mi DNS-ünk. A srácok megosztják a labdát. Azt hiszem, amit nagyon klassz nézni, az az, hogy a srácok egymásnak színdarabokat készítenek. Ez a rájátszás kosárlabda, és így kell játszanunk, hogy sikeresek legyünk.

Nikola Jokic vezette a Nuggets-t.

Egyrészt a Suns tagjai legtöbbször kettős számokat értek el, míg a Nuggets csak négy játékost ért el, kettős számokkal.

Nikola Jokic vezette a Nuggets csapatát, 24 gólt és 13 lepattanót szerzett 6 gólpasszal.

Míg a Nuggets többi kezdője 26 pontot, 11 lepattanót és 4 gólpasszt ért el.

Michael Porter Jr 11 ponttal járult hozzá 6 lepattanóval, és ő volt az egyetlen kezdő, aki kétszámjegyű.

Eközben Paul Millsap 11 ponttal, 6 lepattanóval és 2 gólpasszal vezette a Nuggets kispadját.

Míg Will Barton 10 pontot dobott egy lepattanóval és 3 gólpasszal.

A Nuggets most pénteken, Denverben rendezi a Suns for 3 játékot, amelynek célja az előny 2–1-es csökkentése.